FOLKEBÅTEN: Pioner 15 er båten det er flest av i Småbåtregisteret. EL: PolarcirkEL 860 IEP. Hasle kajakker av typen Excursion og Expedition er enkle å handtere og kan fint trekkes opp på land eller stativ av en person. Bygger flest båter i Norge Mykplastbåter selges det mye av her i landet, og Norges største båtbygger målt i antall båter holder til i de dype skoger på Østlandet. Ole Henrik Nissen-Lie Publisert 07.11.2019 - 11:18 Sist oppdatert 25.11.2019 - 07:08 Del på Facebook Del på Twitter Del på e-post For å lese denne saken må du være abonnent Allerede abonnent? Logg inn her Et abonnement gir tilgang til alt innhold og vi har følgende tilbud: Digitalt månedsabonnement 99,- pr. måned BESTILL HER Digitaltårsabonnement 699,- pr. år BESTILL HER GullabonnementBlad og digital 949,- pr. år – 10 utgaver + Norske Gjestehavner BESTILL HER Allerede abonnent? Logg inn her Gå til Min side ✕ river boats polarcirkel pioner mykplast rotasjonsstøp helgeland plast hasle boats cipax båter polyetelen
ANNONSØRINNHOLD FRA NORDKAPP En ny standard for RIB-opplevelser Airborne-serien er Nordkapps svar på hvordan en RIB skal være – kraftfull, komfortabel og klar for det meste. Her får du en nærmere titt på hva som skiller disse båtene fra mengden, og hvordan Airborne kombinerer kjøreglede, gjennomtenkt design og ekte brukervennlighet.
ANNONSØRINNHOLD FRA SJØPARKEN STAVERN Så mye mer enn et hjem... Vi har noen fantastiske Sjøhus til salgs på Agnes i Stavern. Flytt inn i et arkitekttegnet, eksklusivt Sjøhus med spektakulær utsikt og direkte tilknytning til vannet.