Første skudd på den nye e-stammen Første skudd på den nye e-stammen Første skudd på den nye e-stammen Første skudd på den nye e-stammen Første skudd på den nye e-stammen Første skudd på den nye e-stammen Buster utvider utvalget en serie helt nye modeller. Den første båten med glassfiberdekk i e-serien er Buster XLe som er baserert på det nye Buster XL skroget. Jan Hanchen Michelsen Jan Hanchen Michelsen Publisert 19.09.2013 - 00:00 Sist oppdatert 20.09.2013 - 17:22 Annonse båter
ANNONSØRINNHOLD FRA NORDKAPP En ny standard for RIB-opplevelser Airborne-serien er Nordkapps svar på hvordan en RIB skal være – kraftfull, komfortabel og klar for det meste. Her får du en nærmere titt på hva som skiller disse båtene fra mengden, og hvordan Airborne kombinerer kjøreglede, gjennomtenkt design og ekte brukervennlighet.
Plus Plus Tilbake til røttene - på en moderne måte Bayliners vårnyhet C21 blir nå fulgt opp av innenbordsmotorvarianten C21i. Slike klassiske motorløsninger er etterhvert sjelden kost, særlig på båter under 30 fot.