
Hvor er Blid på vei?
Det har gått noen dager siden sist bamsen vår Blid ga lyd fra seg, men ryktene sier at hun hoppet om bord med en båtfamilie fra Oslo.
For tre dager siden var bamsen fortsatt med familien Andersen som hun møtte i Kragerø gjestehavn. Videre dro de til Nevlunghamn. I Svensvika lekte Blid på lekeplassen med barna før ferden gikk videre.

Hei og hå!
Jeg har det så moro med sommerferie, og allerede har jeg møtt så mange fine familier og opplevd mange spennende steder. For noen dager siden tok jeg farvel med familien Andersen etter noen fabelaktige dager til sjøs. Jeg har mønstret på hos en ny familie, som lovet å ta meg med på spennende eventyr til sjøs! Forhåpentligvis kan jeg snart fortelle dere mer om hvor jeg er, og hva jeg finner på for noe sprell!
Stor nuss fra Blid <3