RS «Inge Stensland» kom raskt til stedet og fikk slukket båtbrannen i Arendal. FOTO: Kristiansand Sjøredningskorps Nok en båtbrann i helgen En ny fritidsbåt har gått opp i røyk, denne gangen på Havstad i Arendal. En skjærgårdsjeep fikk store skader i brannen. Jan Hanchen Michelsen Publisert 16.09.2013 - 12:53 Sist oppdatert 16.09.2013 - 13:07 Del på Facebook Del på Twitter Del på e-post Annonse ✕ havner og farvann aust-agder
ANNONSØRINNHOLD FRA NORDKAPP En ny standard for RIB-opplevelser Airborne-serien er Nordkapps svar på hvordan en RIB skal være – kraftfull, komfortabel og klar for det meste. Her får du en nærmere titt på hva som skiller disse båtene fra mengden, og hvordan Airborne kombinerer kjøreglede, gjennomtenkt design og ekte brukervennlighet.
ANNONSØRINNHOLD FRA PRISRADAR Kjølebag best i test: hvilken kjøleboks bør du velge? En kjøleboks er en av de tingene du ikke helt skjønner hvor nyttig er, før du har hatt med deg lunken brus på stranda, varm yoghurt i bilen, eller opplevd at maten surner etter bare noen timer på tur.